Jak dobrać podnośnik teleskopowy do pracy? Czy ich użytkowanie jesienią jest bezpieczne?

Wybór odpowiedniego podnośnika do wykonywanych robót związany jest z ich miejscem, wysokością na jakiej prowadzone są prace, a także dostępem do danego miejsca z ulicy. Warto zatem zastanowić się jak dobrać model teleskopowy do specyfiki danej pracy, a także czy użytkowanie urządzenia do podnoszenia osób i rzeczy jesienią jest bezpieczne.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród

Czy warto używać profesjonalnych kosiarek do trawy?

 Każdy szanujący się ogrodnik lub właściciel domu z ogródkiem wie, jak ważne jest dbanie o swoje zielone królestwo. To, co przyciąga największą uwagę to oczywiście nasz trawnik. Odpowiednie dbanie o trawnik stanowi jeden z najważniejszych zabiegów. Wertykulacja, aeracja a przede wszystkim koszenie trawnika sprawi, że stanie się on naszą wizytówką, a dodatkowo będzie zdrowa. Jedną… Czytaj dalej Czy warto używać profesjonalnych kosiarek do trawy?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród

Meble ogrodowe – jak urządzić ogród?

Ogród jest dla nas miejscem odpoczynku. Oazą, która pozwala na chwilę oderwać się od codzienności. Oprócz roślinności w niej żyjącej ważnym elementem każdego ogrodu są meble ogrodowe. To dzięki nim możemy w nim wygodnie odpocząć. Dlatego postanowiliśmy poświęcić im chwilę czasu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród

Smart taras z Somfy zwiększa przestrzeń użytkową domu, a także hotelu czy restauracji

Markizy i pergole jako osłony przeciwsłoneczne to doskonały sposób na zacienienie tarasu czy ogrodu. Możemy stworzyć w ten sposób doskonałe miejsce wypoczynku, które estetycznie komponuje się z bryłą budynku i otoczeniem. Teraz markizy i pergole wyposażone w napędy i automatykę pogodową zyskują nowy wymiar. Pozwalają zwiększyć powierzchnię użytkową w restauracjach, kawiarniach czy hotelach, tak istotną… Czytaj dalej Smart taras z Somfy zwiększa przestrzeń użytkową domu, a także hotelu czy restauracji

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród

Jak założyć trawnik z rolki?

Trawniki z rolki są coraz bardziej popularniejsze w naszym kraju. W odróżnieniu od zakładania tradycyjnego trawnika, trawa z rolki daje natychmiastowy efekt i można ją rozwijać do późnych jesiennych miesięcy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują natychmiast zielonej murawy.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród