Kategoria: Ogród

Czy warto zadaszyć drzwi? O czym pamiętać?

Proces budowy domu wiąże się z szeregiem czynności. Dla wielu inwestorów są zadania ważne i mniej istotne, ale taka strategia nie popłaca. Dobrym przykładem jest zadaszenie drzwi. Niektórzy z niego rezygnują, co wydaje się krótkowzroczne, patrząc na późniejsze konsekwencje.

Zaplanuj architekturę ogrodową na obszarze swojej posesji

Zaplanuj architekturę ogrodową na obszarze swojej posesji

Czy marzysz o przeprowadzeniu swoistej metamorfozy na terenie swojej działki? Może jesteś przekonany o tym, iż potrzebujesz zdecydowanie więcej miejsca lub też chcesz dobudować pewien obiekt, żeby funkcjonowanie na obszarze Twojej posesji, było jeszcze wygodniejsze. Okazuje się, że dla doświadczonych wykonawców, nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Wszystko jest jedynie kwestią odpowiedniego zaprojektowania tego, o czym się marzy.

5 największych wpadek początkującego ogrodnika

5 największych wpadek początkującego ogrodnika

Odpowiednia pielęgnacja ogrodu wymaga dość dużej wiedzy i pewnego doświadczenia. Zwłaszcza początkującym ogrodnikom zdarzają się mniejsze lub większe pomyłki. Nie należy jednak się zniechęcać – w końcu najlepiej uczyć się właśnie na błędach! Sprawdź, jak ogrodowe niepowodzenia przekuć w sukces.

Na co przeznaczyć domki ogrodowe?

Domki ogrodowe są ciekawą formą architektury ogrodowej. Dlatego warto dowiedzieć się, jaki mogą mieć one w rzeczywistości charakter, by rzeczywiście móc z nich swobodnie skorzystać.

Konserwacja kosiarki po zimie

Konserwacja kosiarki

Wraz z nastaniem astronomicznej wiosny warto się przygotować do sezonu koszenia. Najwyższy czas, aby sprawdzić więc, czy nasza kosiarka jest sprawna i gotowa do pracy. 

« Starsze artykuły