Category Archives: Polecamy

Sztuka przechowywania sprzętu do snorkelingu

snorkelingu

Snorkeling to bardzo popularny w ostatnich latach sport, dzięki któremu obserwacja życia morskiego jest możliwa nawet bez konieczności schodzenia kilku metrów pod powierzchnię wody. Wszystko za sprawą odpowiedniego sprzętu, który umożliwia swobodnego unoszenia się tuż przy samej powierzchni. Ogromną zaletą snorkelingu jest również fakt, iż mogą uprawiać o osoby w różnym wieku i umiejętnościach pływackich. Poza sprzętem niezwykle ważne jest również jego odpowiednie przechowywanie. Jak zrobić to poprawnie?

Dekoracje budynków przemysłowych. Dlaczego nie?

Jak rozważał kiedyś Stanisław Jerzy Lec w „Myślach nieuczesanych” czy w przyszłości przemysł nie będzie wykorzystywał dusz ludzkich, tak teraz dusze artystów zostają wykorzystywane przemysłowo. Oczywiście nie chodzi o wielki przemysł wydawniczy i rozrywkowy, ale o wielkie malunki na elewacjach budynków przemysłowych. Nudne i szare budynki przemysłowe są fascynujące wyłącznie dla niewielkiej grupy estetów fascynujących się brutalizmem czy industrializmem. Jednak ogólnie to nie wywołują one najlepszych skojarzeń. Funkcjonalna forma i budowa uwzględniająca tylko rachunek ekonomiczny nie pozwalają, aby nuta fantazji i wyobraźni była elementem przy

Budujmy ekologicznie, ale wydajnie! Apel organizacji branżowych o wstrzymanie kosztownych zmian w Warunkach Technicznych.

Ekologiczna budowa

Dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej dołączyło do apelu o przyznanie architektom, inżynierom i inwestorom dowolności w sposobie, w jaki od 2021 będą osiągać nowe, niższe limity łącznego zużycia nieodnawialnej energii pierwotnej przez budynki bez dalszego zaostrzania szczegółowych parametrów izolacyjności cieplnej poszczególnych materiałów budowlanych. Nowe parametry, które mają obowiązywać od stycznia 2021, będą jednymi z najbardziej rygorystycznych w całej Europie.

Tylko do końca sierpnia do wygrania 3 000 zł na wyposażenie mieszkania – wystartowała akcja Echo Investment i Somfy

Do wygrania pieniądze na remont

Rośnie liczba domów i apartamentów w standardzie smart. Doskonałym przykładem są projekty mieszkaniowe Echo Investment, wyposażone w systemy Somfy do sterowania urządzeniami. Teraz wszyscy słuchacze RMF FM i RMF Classic, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez dewelopera mogą wygrać gotówkę i voucher na zakupy smart urządzeń. Partnerem akcji jest Somfy Polska.

« Older Entries