Kategoria: Polecamy

ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU PO RAZ 8. W RĘKACH KLIMAS WKRĘT-MET

Firma Klimas Wkręt-met po raz 8. z rzędu została laureatem najbardziej prestiżowego tytułu na rynku materiałów budowlanych w Polsce. Zwycięski laur Złotej Budowlanej Marki Roku 2019 przyznano firmie w kategorii Zamocowania Budowlane. Po raz 4. marka Klimas Wkręt-met otrzymała też tytuł Złotego Championa Rankingu.

Funkcjonalna dekoracja okien – odkryj automatykę do zasłon od Somfy

somfy

Zasłony ze szczyptą nowoczesnej technologii? Wygodne sterowanie dostępem światła dziennego do pomieszczeń? Somfy wprowadza na rynek nowe napędy Movelite™ i Glydea™ Ultra, które wraz z dostępnym już w ofercie  napędem Irismo® stanowią pełną gamę automatyki do zasłon, do wykorzystania w każdym wnętrzu.  

KLIMAS WKRET-MET z Certyfikatem Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA

Firma Klimas Wkręt-Met, lider produkcji technik zamocowań, po raz kolejny otrzymała Certyfikat DAFA – Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA. Dzięki temu producent utwierdza swoją pozycję w gronie partnerów biznesowych, będących sprawdzonymi, zweryfikowanymi i polecanymi przez stowarzyszenie dostawcami rozwiązań do budowy dachów płaskich i fasad. To wyróżnienie jest gwarancją jakości rozwiązań produkowanych w fabrykach firmy Wkręt-Met, które możemy znaleźć nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych.

Korzyści z domu z piwnicą

Jednym z pytań, które zadajemy sobie planując budowę domu, to czy robić piwnicę czy też nie? To pytanie nie mniej ważne jak, piętrowy czy parterowy, a nawet powierzchnia użytkowa. Bez wątpienia dom z piwnicą to wyższe koszty budowy, jednak korzyści płynące z tego rozwiązania mogą być ważniejsze niż finanse. Zatem na jakie korzyści może nam zapewnić dom z piwnicą?

« Starsze artykuły