Kategoria: Polecamy

Klimas Wkręt-met wkręcony w „Polowanie na Smoka”

smok

Grupa 17 rowerzystów z Częstochowy przygotowuje  wyprawę rowerową do Krakowa, by wspomóc Hospicjum Dziecięce przy ul. Krakowskiej 45 A w Częstochowie. W dniach 24-25 sierpnia  br. przemierzą 150 km na rowerach miejskich, aby zebrać fundusze dla chorych dzieci. Klimas Wkręt-met, jako Partner akcji, zainicjował malowanie smoków przez pracowników firmy i mocno angażuje się w  #polowanienasmoka.

Jak sfinansować budowę domu?

wnętrza

O posiadaniu własnego domu z ogrodem marzy wiele polskich rodzin. Koszt budowy standardowego domu to kwota rzędu kilkuset tysięcy złotych. Suma ta wydaje się być zawrotna i niemożliwa do zdobycia. Tymczasem jest, co najmniej kilka sposobów na to by mieć własny dom. Co robić, gdy zarabiamy za mało? Gdy w małżeństwie dwie strony pracują za kwotę bliską pensji minimalnej to z całą pewnością można stwierdzić, że są to za małe dochody na budowę domu. Nie należy jednak się załamywać tylko

Ruszyła VI edycja kampanii DOBRY MONTAŻ

dobry montaż

Ruszyła kolejna edycja kampanii DOBRY MONTAŻ, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat dobrego montażu, propagowania edukacji w zawodzie montera stolarki budowlanej oraz promocji innowacyjnych rozwiązań montażowych i produkcyjnych.

« Starsze artykuły