Kategoria: Polecamy

WICONA przesuwa granice architektury na BAU 2019

Wicona Targi Bau 2019

Kolejna edycja targów BAU 2019 w Monachium zakończyła się rekordową liczbą wystawców oraz odwiedzających z całego świata. Sukcesem może pochwalić się również marka WICONA, która na targach zaprezentowała swoją wizję urbanistycznej rewolucji, opartej na digitalizacji, projektowaniu oraz innowacji w zakresie zrównoważonego rozwoju. Marka konsekwentnie przesuwa granice architektury, co znalazło odzwierciedlenie w niezwykłej formie stoiska targowego – „Odwróconego Manhattanu”.

Somfy i HSKi – Bezpiecznie w domu i na stoku

Co łączy producenta inteligentnej automatyki domowej z jedną z najlepszych szkół narciarskich w Polsce? Przede wszystkim troska o bezpieczeństwo. Somfy dba na co dzień o poczucie spokoju milionów mieszkańców domów i apartamentów na świecie, a od czterech lat we współpracy ze szkołą narciarstwa HSKi propaguje bezpieczeństwo na stokach.

Czy warto zadaszyć drzwi? O czym pamiętać?

Proces budowy domu wiąże się z szeregiem czynności. Dla wielu inwestorów są zadania ważne i mniej istotne, ale taka strategia nie popłaca. Dobrym przykładem jest zadaszenie drzwi. Niektórzy z niego rezygnują, co wydaje się krótkowzroczne, patrząc na późniejsze konsekwencje.

Buty robocze na zimę – przegląd

Buty robocze na zimę

Buty robocze to podstawa stroju ochronnego w pracy budowlanej, przemysłowej czy spedycyjnej. Wytrzymałe trzewiki powinny chronić stopy przed urazami, a także zapewniać wygodę i ciepło, szczególnie gdy mają posłużyć do prac na świeżym powietrzu przy niskich temperaturach. Poszczególne modele różnią się od siebie stopniem ochrony, zastosowanymi materiałami i rozwiązaniami, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo. Warto, więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę i jakie buty robocze wybrać na zimę.

« Starsze artykuły