Kategoria: Polecamy

Klimas Wkręt-met numerem jeden w branży zamocowań budowlanych

Mocowania budowlane

Klimas Wkret-met, lider produkcji zamocowań w Europie Centralnej oraz Wschodniej, po raz dziewiąty numerem jeden w branży zamocowań budowlanych. Takie są wyniki rankingu Budowlanej Marki Roku, prowadzonego wśród fachowców, przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynkowych. Oprócz wyróżnienia fachowców firma zdobyła również tytuł Złotego Championa Rankingu. To piąty Champion dla Klimas Wkręt-met.

Rodzaje wiertarek – co warto wiedzieć?

Rodzaje wiertarek

Wiertarka jest jednym z podstawowych elektronarzędzi, które niemal każdy majsterkowicz ma w swoim wyposażeniu. Nawet, jeśli stronimy od prac budowlanych, to przydaje się ona w wielu sytuacjach, jak choćby powieszenie lustra czy obrazu, nawiercenie otworu lub montaż mebli. Warto wiedzieć, że na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego narzędzia i bywa ono przeznaczone do różnych prac.

Klimas Wkręt-met wprowadza nowe opakowania produktów

Nowe produkty od Klimas Wkręt-met

Klimas Wkręt-met, lider produkcji technik zamocowań w Europie Środkowej, wprowadza nowe, ekologiczne opakowania produktów. Klienci mogą liczyć na bardziej wytrzymałe pudełka, których konstrukcja uniemożliwia ingerowanie w zawartość przed zakupem.

Klimas Wkręt-met rozwija sprzedaż na Sri Lance

Rozwój sprzedaży na Sri Lance

Klimas Wkręt-met, polski producent technik zamocowań, który od 1990 roku zaopatruje rynek polski i zagraniczny w swój asortyment, rozwija sprzedaż swoich wyrobów w krajach Dalekiego Wschodu. W ostatnim czasie firma uruchomiła w Indiach spółkę Klimas Ltd, gdzie otworzyła 9 punktów dystrybucyjnych. Sukces, jaki Klimas Wkręt-met osiągnął na arenie międzynarodowej skłania firmę do rozwoju eksportu, tym razem na Sri Lance.

« Starsze artykuły