Kategoria: Prace wykończeniowe

Czy warto zatrudnić osobę do sprzątania domu?

Czy warto zatrudnić osobę do sprzątania domu?

Wysprzątany lśniący czystością dom to chluba każdej pani domu. Jednak często w natłoku codziennych obowiązków nie mamy czasu na idealne wysprzątanie domu. Co wtedy? Kiedy raz, drugi, trzeci odpuścimy sobie wysprzątanie domu ze względu na brak czasu czy zmęczenie, okaże się, że jest on brudny i nieprzyjemny. W jaki sposób można rozwiązać ten problem? Można zatrudnić specjalistę, który idealnie posprząta nasz dom.

Nowe segmenty, mieszkanie od dewelopera – jak wykończyć nowe mieszkanie?

Nowe segmenty, mieszkanie od dewelopera - jak wykończyć nowe mieszkanie?

Mieszkania z rynków pierwotnych są lokalami w stanie surowym, dlatego kupując nowe M czy nowy segment, należy również wziąć pod uwagę fakt, że konieczne będzie wykończenie pomieszczeń. Istnieje kilka sposobów na to – wykańczać na własną rękę, korzystać z pomocy architekta i ekipy remontowej lub z oferty dewelopera sprzedającego nam mieszkanie. Które z nich będzie najkorzystniejsza?

Dla kogo FinishParkiet? Jakie ma wady i zalety?

Finishparkiet to podłoga drewniana, wykonana w najnowszych technologiach. Jest połączeniem atrakcyjnego i szlachetnego wyglądu podłogi drewnianej oraz uproszczenia jego obróbki. Dzięki temu ogranicza się nakład pracy, jaki wymagają od nas inne podłogi drewniane, uzyskując w zamian naturalny i piękny efekt wizualny.

Kołek rozporowy – jak odpowiednio go dobrać do ściany?

Kołek rozporowy

Aranżacja wnętrza lub drobny remont często wymaga od nas przymocowania czegoś do ściany. Mowa o półce wiszącej nad łóżkiem, telewizorze, czy wieszaku. Wszystko to wymaga bezpiecznego montażu, a ten będzie zakończony sukcesem, jeśli odpowiednio dobierzemy kołek rozporowy. 

Malowanie ścian – najczęściej popełniane błędy

Malowanie ścian tylko na pozór jest jednym z najprostszych zadań remontowych. Bardzo często rezygnujemy więc z zatrudnienia profesjonalnej ekipy i sami próbujemy sprostać temu zadaniu. Okazuje się jednak, że nie każdy wie, jak prawidłowo się do niego przygotować, przez co efekty finalne, nie są zadowalające. 

« Starsze artykuły