Kategoria: Wnętrza

Trendy wnętrzarskie na rok 2019

Projektanci oraz architekci ciągle wymyślają i kreują trendy wnętrzarskie. Kilka motywów szczególnie mocno zaakcentowało swoją obecność na rynku i wygląda na to, że na nich będziemy skupiać naszą uwagę w tym roku.

Urządzamy sypialnię: Jak wybrać materac?

Jak wybrać materac do sypialnii?

Odpowiednie wyposażenie sypialni to nie lada wyzwanie. Warto wiedzieć o tym, że najważniejszy element, który zapewni nam zdrowy i wygodny sen, stanowi właściwie dopasowany materac. Istotny jest także wybór solidnej ramy łóżka oraz wytrzymałego stelaża. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Wszystkie wskazówki znajdziecie poniżej.

Duża łazienka na poddaszu – co powinna mieć?

Urządzanie i projektowanie łazienki na poddaszu to nie lada wyzwanie. Niezwykle istotne jest zaplanowanie rozmieszczenia poszczególnych elementów – armatury, mebli, oświetlania – wszystko tak, by w pełni wykorzystać ograniczoną skosami przestrzeń. Łazienka na poddaszu może stać się zachwycającym i doskonale urządzonym wnętrzem – waszym wymarzonym miejscem relaksu. Czas na odrobinę teorii i już możecie zaprojektować łazienkę z waszych snów lub zlecić to zadanie profesjonaliście.

Drzwi aluminiowe – bezpieczeństwo i komfort

drzwi wejściowe aluminiowe

Drzwi wejściowe pełnią niezwykle istotną rolę dla użytkowników budynku niezależnie od tego czy jest nim dom, szpital czy szkoła. We wszystkich tych przypadkach są przede wszystkim zabezpieczeniem przed niechcianymi gośćmi i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Przykładem dobrze sprawdzających się w tej roli są drzwi wejściowe aluminiowe.

Jak chronić płytki w kuchni?

farba do płytek kuchennych

W większości tworzonych projektów pomieszczeń kuchennych dominują płytki ceramiczne. Nic dziwnego, to estetyczny, a przy tym praktyczny surowiec. Co jednak zrobić, by jeszcze bardziej zwiększyć trwałość ścian, posadzek czy blatów? Odpowiedzią może być zakup farby do płytek kuchennych…

« Starsze artykuły