Category Archives: Wnętrza

Mądrze zaaranżuj przestrzeń na balkonie — z nami wybierzesz odpowiednie wiszące fotele ogrodowe

balkon

Mieszkańcy bloków często mają mocno ograniczone możliwości aranżacyjne swoich balkonów. Nieco lepiej sprawa przedstawia się u szczęśliwych posiadaczy tarasów. Mimo tego zawsze możemy spotkać się z brakiem miejsca na ciekawe i funkcjonalne meble. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się fotele ogrodowe podwieszane, które pozwalają na wspaniały relaks, są idealne dla dzieci oraz pozwalają maksymalnie wykorzystać każdy metr balkonu czy tarasu. Pamiętajmy przy tym, że także właściciele przestronnych ogrodów z chęcią stawiają na fotele ogrodowe wiszące idealne na przydomowe tarasy

Czy istnieją metody zwalczania prusaków, które są bezpieczne dla roślin i zwierząt?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że kiedy w domu pojawią się prusaki, trzeba się ich jak najszybciej pozbyć. W tym celu najlepiej wezwać doświadczonych fachowców, którzy przeprowadzą profesjonalne zwalczanie prusaków. Prawidłowo przeprowadzony zabieg jest gwarancją wytępienia tych groźnych insektów. Jednak czy jest to działanie bezpieczne dla roślin i zwierząt? Jak się pozbyć prusaków, aby nie zaszkodzić organizmom żywym? Sprawdzamy!

Lampy włoskie – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Lampy wloskie

Lampy włoskie zyskują na popularności wśród amatorów niebanalnego designu. Nic dziwnego. Są naprawdę wyjątkowe pod względem podejścia w nich do tematu sztuki, jak również odzwierciedlenia piękna w czystej postaci. Są bardzo plastyczne, jeśli chodzi o ich zastosowanie we wnętrzu. Korespondują zarówno z minimalizmem, jak i zamiłowaniem do dość mocno charakternych dekorów.

« Older Entries