Kategoria: Wnętrza

Jak chronić płytki w kuchni?

farba do płytek kuchennych

W większości tworzonych projektów pomieszczeń kuchennych dominują płytki ceramiczne. Nic dziwnego, to estetyczny, a przy tym praktyczny surowiec. Co jednak zrobić, by jeszcze bardziej zwiększyć trwałość ścian, posadzek czy blatów? Odpowiedzią może być zakup farby do płytek kuchennych…

3 sposoby na ozdobienie ścian za pomocą paneli

3 sposoby na ozdobienie ścian za pomocą paneli

Tapeta, farba czy klinkier to nie jedyne materiały, dzięki którym ozdobisz ściany w mieszkaniu. Dużą popularnością cieszą się ostatnio panele ścienne. W jaki sposób możesz je układać? Jak dopasować ich kolor do pomieszczenia? Poznaj odpowiedzi na te pytania, a zarazem 3 pomysły na nietypowe wykorzystanie paneli.

Urządzamy kuchnię – jaki blat wybrać

Blaty kuchenne do każdej kuchni Wybór blatu to ważna decyzja, przed którą stajesz podczas remontu kuchni lub urządzania nowego mieszkania. Od rodzaju blatu zależy, czy przestrzeń kuchenna, jedna z najważniejszych w całym domu, będzie ergonomiczna i przyjazna, a jednocześnie jego wygląd ma ogromny wpływ na aranżację. Sprawdź, jakie są zalety różnych rodzajów blatów kuchennych i w jaki sposób wykorzystać je w aranżacji kuchni.

Drewniana mozaika – unikalna dekoracja dla każdej przestrzeni

Drewniana mozaika - unikalna dekoracja dla każdej przestrzeni

Współczesny wystrój wnętrz wymaga olbrzymiej oryginalności, nieszablonowego myślenia oraz kreatywności. Wyszukiwanie odpowiednich dodatków wcale nie jest proste – nikogo nie zadowalają już produkty, które bez trudu odnaleźć można w każdym hipermarkecie lub markecie budowlanym. Odnalezienie optymalnych rozwiązań wiąże się więc z szeroko zakrojonymi poszukiwaniami.

« Starsze artykuły